Szukamy Dekarza do pracy w Belgii

Dodane: Czwartek, 19 Wrzesień, 2024  15:09

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Płaca brutto min.:11000 zł
  • Płaca brutto max.:13000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Nowima

Opis oferty pracy

Dekarz do pracy w Belgii

Miejsce pracy: St.Vith, Walonia, BE

O nas: NOWIMA jest firmą instalacyjną specjalizującą się w realizacji projektów z zakresu elektrotechniki, budownictwa i metalurgii. Od 5 lat z sukcesem realizujemy różnorodne projekty inżynieryjne na terenie Europy, m.in. w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Włoszech, Szwecji i Francji.

Gwarantujemy bezpłatne stanowiska pracy i stałe wsparcie podczas pracy nad projektem.

Oferujemy:

Płatność: 13-14 euro/godzinę netto

Godziny pracy: 200 godzin na miesiąc

Stały rodzaj zatrudnienia

Legalne i oficjalne zatrudnienie

Europejska polisa ubezpieczeniowa

Strój roboczy, narzędzia, samochód służbowy (paliwo na koszt pracodawcy)

Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach

Twoje obowiązki:

Montaż i przygotowanie dachów skośnych pod układanie dachówki łupkowej.

Przygotowanie powierzchni

Montaż dachówki łupkowej zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i normami budowlanymi.

Montaż systemów odprowadzania wody w celu ochrony dachu i elewacji przed wilgoci

Umiejętność właściwego łączenia nowych i starych materiałów w celu uniknięcia przecieków i innych problemów

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

Doświadczenie zawodowe: od 1 roku

Wiek/płeć: mężczyźni poniżej 57 lat.

Pożądana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Jeżeli jesteś gotowy dołączyć do profesjonalnego zespołu już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie.

+48 666 - pokaż numer telefonu - Anastasiia
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Nowa Sól w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Nowima
Konto firmowe
Na Lento.pl od 18 kwi 2024
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków